İzmit’te köyler ev ev gezen CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan ve yönetimi, yarınları umutla inşa edebilmek için vatandaşlar “Artık Tamam” diyeceklerinin sözünü aldı.

 

TAM KADRO ÇALIŞTILAR

CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları, 24 Haziran erken seçimi için çalışmalarını İzmit köylerinde devam ettiriyor. İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan, yönetimi ve eski İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım’ın da katıldığı programda Kaboğlu, Üçtepeler ve Akpınar’da ziyaretler gerçekleştirildi. Günan ve ekibi, ev ev gezerek vatandaşlara Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin selamlarını iletti ve her konuda daha güçlü bir Türkiye’nin inşası için 24 Haziran’da neden “Tamam” diyeceklerini anlattı.

1

“HER ZAMAN SİZİNLEYİZ”

Vatandaşların sorunlarını da dinleyen CHP’li gençler, özellikle çiftçinin mazot ve vergilendirmede yaşadığı sorunlar karşısında CHP’nin ekonomik vaatlerini anlattı. Günan, “Halkın iktidarı için çalışıyoruz. Bunun için de sizleri dinlemek bizim görevimizdir. Çiftçimizin, emekçimizin yaşadığı sorunlar ortada. Ülkede her kesim ancak idare ederek ay sonunu getirebiliyor. Bizler yarınlarımızı umut ve güvenle inşa edebilmek için her zaman sizlerle olacağız” dedi.