Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Örgütü 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde KYÖD’de Sandık Güvenliği Eğitim Programı’nı gerçekleştirdi.

 

GENİŞ KATILIM

24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimler öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Örgütü KYÖD’de Sandık Güvenliği Eğitim Programı gerçekleştirdi. Osman İlhan Cebeci ve İlhan Özdemir’in gerçekleştirdiği sunuma CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan ve partililer katılım gösterdi.

 

2

 

İNTERAKTİF BİR EĞİTİM

Yaklaşık 300 sandık görevlisi ve müşahidin izlediği Sandık Güvenliği Eğitimi Programı’nda İlçe Eğitim Sekreteri Osman İlhan Cebeci’ye ve eğitimi verecek olan CHP Parti Okulu Eğitmeni Ekrem Özdemir’e teşekkür ederek bu seçimde en önemli görevin sandık güvenliği olduğunu ve bu nedenle sandık görevlilerinin işlerini büyük bir ciddiyetle yapmaları gerektiğini belirtti. Daha sonra eğitmen Ekrem Özdemir, sandık görevlilerine yaklaşık bir buçuk saat karşılıklı soru cevap şeklinde interaktif bir eğitim verdi.