CHP İzmit İlçe Başkanlığı, Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko ile birlikte Gültepe Mahallesi’nde iftar davetine katıldı, sonrasında da Tüysüzler Mahallesi’nde vatandaşları ziyaret etti.

EVE KONUK OLDULAR
CHP İzmit İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkanı Hakan Çakar ve ilçe yöneticileri Arda Başaran, Apar Solak, Meclis Grup Başkan Vekili Veli Beyaztaş, Meclis Üyesi Birol Sağlam, Üniversite Komisyonu Başkanı Anıl Deniz Pişkin, Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko ile birlikte Gültepe Mahallesi’nde eve konuk olarak iftarını vatandaşlarla birlikte yaptı. CHP’liler misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

GÜCÜMÜZ HALKIMIZ”
İftar programı sonrasında da çalışmalarını sürdüren CHP İzmit, Tüysüzler Mahallesi’nde de vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili adayı Kanko ile birlikte mahallede gezilmedik sokak bırakmayan CHP’liler, geç saatlere kadar da çalışmalarını sürdürdü. İlçe Başkanı Hakan Çakar, çalışmalar hakkında, “Bizler saraydan değil, halkın sofrasından halkımızla birlikte iktidara geleceğiz. Tek gücümüz inancımız ve halkımızdır” dedi.

 

GÜLTEPE İFTAR (3)

GÜLTEPE İFTAR (2)

GÜLTEPE İFTAR (1)