CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Kocaeli ziyaretinde hemşerileri olan Ordulular’ın yoğun olarak yaşadığı Alikahya’da vatandaşlarla buluştu.

 

2

 

GENİŞ KATILIM

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Alikahya Mahalle Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılmak üzere ilimize geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun iftar öncesinde CHP Kocaeli İl Örgütü’nü ziyaret etti. Ziyarette CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Milletvekili Adayları Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Prof. Dr. Muhip Kanko, Anıl Acurman, Eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan, İzmit eski ilçe başkanlarından Selman Yıldırım ve Alparslan Seymen ve çok sayıda partili hazır bulundu.

 

4

 

HER YERE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ

Programda konuşan CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Eskiden yerel yönetimlerde görev aldık, şimdi ise meclisteki görevimiz ile sizlere yine bir telefon mesafesi uzaklığındayız. Çözülmesi gereken tüm sorunları dile getiriyoruz. Seçim süresi çok kısa olduğu için her yere ulaşmaya çalışıyoruz. Ancak bu süre içerisinde bir günümü mutlak Alikahya’ya ayırmak istedim. Aranızda olmaktan çok mutlu oldum” dedi.

 

5